Sani_Spa_exercise.JPG
Minulla on koodi »
« En halua antaa koodia

Vesiliikunta


Kylpylä SaniFanissa voi harrastaa virkistävää ja tehokasta vesiliikuntaa monipuolisesti.

Tervetuloa mukaan ammattilaisen ohjaamille vesiliikuntatunneille!

Vesiliikuntaan osallistuminen kylpylälipun hinnalla. Kylpylähotellissa majoittuville asiakkaille
vesiliikuntatunnit sisältyvät myös huonehintaan.

Vesiliikuntaan osallistuminen ei edellytä ennakkoilmoittautumista!

Tiedustelut kylpylän aukioloaikoina p. 0447285921 tai sähköpostilla spa.kalajoki@santashotels.fi


Vesiliikunta kesällä 2019 (3.6. – 11.8.)

Maanantai
Vesitreeni klo 19.00-19.30 (uimahalli, musiikki)

Tehokas puolen tunnin harjoitus musiikin siivittämänä, jossa hyödynnetään monipuolisesti eri jumppavälineitä. Vesitreeni pidetään uimahallin puolella, kuntouintialtaan matalassa päädyssä. Soveltuu kaikille reippaasta vesijumpasta pitäville.

Lauantai
Vesijumppa klo 9.30-10.00 (kylpylä)

Jumpataan lämpimässä kylpyläaltaassa hyödyntäen eri välineitä. Rauhallinen vesijumppa soveltuu kaiken ikäisille ja kuntoisille harjoittelijoille.



+358 16 321 3227
rovaniemi@santashotels.fi

Hotel Santa Claus
Korkalonkatu 29
FI-96200 Rovaniemi

Tel +358 16 321 321

+358 400 102 170
arctic.circle@santashotels.fi

Igloos Arctic Circle
Joulumaankuja 8
FI-96930 Arctic Circle

Tel +358 16 321 321

+358 16 321 3227
rudolf@santashotels.fi

Hotel Rudolf
Koskikatu 41-43
Rovaniemi

Check In:
Hotel Santa Claus

Tel +358 16 321 321

+358 400 102 200
luosto@santashotels.fi

Hotel Aurora
Luppokeino 1
FI-99555 Luosto

Tel +358 400 102 200

+358 16 681 501
saariselka@santashotels.fi

Hotel Tunturi
Lutontie 3
FI-99830 Saariselkä

Tel +358 16 68 111

+358 16 321 3227
kilpisjarvi@santashotels.fi

Chalets Rakka
Urpiaisenkuja 4
FI-99490 Kilpisjärvi

Tel. +358 400 230 011

+358 8 469 2500
kalajoki@santashotels.fi

Resort & Spa Hotel Sani
Jukupolku 5
FI-85100 Kalajoki

+358 8 469 2500